Otopark temizlik hizmetlerimiz; otopark zemin temizliği ve yıkama ile inşaat sonrası otopark genel temizlik şeklinde verilmektedir.Firmamız bünyesinde mevcut binicili akülü otopark zemin temizleme makineleri ile hızlı ve etkin çözümler sunmaktayız.

  1. Kapalı Otopark Temizliği; zemin yıkama yapılmadan önce yüzeyde mevcut tüm harç, boya artıkları, toz ve kalıntılar yüzeye zarar verilmeden kazıma aparatları ile detaylıca elden geçirilir, tüm kalıntılardan temizlenen yüzey Zemin yıkama makineleri ile tozun durumuna göre en az 2-3 defa yıkanarak kullanıma hazır hale getirilir.
  2. Otopark Havalandırma Hatları ve Yangın Tesisat hatları temizliği de sunan firmamız otopark alanında mevcut tüm temizlik hizmetleri için kurumsal çözümler ile hizmetinizdedir.
  3. Otopark trafik işaretleri, sensörler, levhalar ve yön çizgilerini de kapsayan genel temizlik hizmetleri ile de eksiksiz hizmet alabilirsiniz.


Otopark temizlik hizmetleri için firmamızı aramanız durumunda sizlere teknolojik destek ve kaliteli hizmetin yanında ekonomik fiyatlarımızlada yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamız İstanbul dışı projelerinizde de servislerimizle hizmetinizdedir.

BAZI OTOPARK TEMİZLİĞİ REFERANSLARIMIZ:

  1. METROKENT KAPALI VE AÇIK OTOPARK BETON ZEMİN YIKAMA HİZMETLERİ(30.000 MT2)
  2. AKASYA EVLERİ OTOPARK EPOKSİ ZEMİN TEMİZLİĞİ(25.000 MT2)
  3. SİNPAŞ GYO HALKALI PROJESİ ASFALT ZEMİN, HAVALANDIRMA VE YANGIN TESİSAT HATLARI TEMİZLİĞİ(35.000 MT2)
  4. GEBZE ORGANİZE SANAYİ;TAYAŞ GIDA FABRİKA OTOPARK VE İÇ ALAN ZEMİN VE HAVALANDIRMA HATLARI TEMİZLİĞİ(38.000 MT2)
  5. İSPARK A.Ş İSTANBUL GENELİ KAPALI OTOPARK TEMİZLİĞİ,(50.000 MT2)
  6. COCACOLA İKİTELLİ DEPOLAR;  10.000 MT2 ZEMİN  OTOPARK TEMİZLİĞİ,
  7. ACIBADEM AVM OTOPARK TEMİZLİĞİ, 55.000 MT2