Yangın sonrası temizlik öncelikle profesyonellik ister,isteriz ki kimsenin başına gelmesin. Ancak son yıllarda görmüş olduğumuz yangın sonrası temizlik hizmetlerinde,konunun ehli olmayan birçok şahıs ve şirket bu konu üzerine bilinçsizce çalışmalar yapmaktadır.

Bize göre ise yangın sonrası temizlik tam bir ekip ve temizlik makine parkuru ile yapılması gereken özel bir çalışma topluluğudur.Aynı zamanda yapılan ilk keşifte müşterileri doğru bilgilendirme ile yangın sonrası kurtarılacak ürünler hakkında detaylıca bilgilendirmek gerekmektedir.Aynı zamanda yangın sonrası oluşan kötü koku ve is lekelerinin tamamen ortamdan alındığının bilinmesi de ayrıca hatırlatmamız gereken diğer bir konudur.Tabii ki bunları sizlere aktarırken teknolojik ekipman ve özel temizlik kimyasal ürün desteğini unutmamak gerekir.

Yangın sonrası temizlik hizmetleri firmamız bünyesinde bir paket program olarak değerlendirilir.Bu süreçte sizlere sadece yangın sonrası temizlik hizmeti sunabileceğimiz gibi devamında komple tadilat dekorasyon hizmeti de önererek süreci baştan sona sizler adına takip etmekteyiz.Firmamız özellikle tadilat dekorasyon hizmetleri noktasında sizlere yönlendireceği ekipleri ile a-z ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak alt yapıda hizmet sunmaktadır.

Yangın Sonrasında Evininiz İş Yeriniz Tesisiniz Temizliği Zor Bir Hal Alır.

İSG temizlik şirketi Olarak ; Yangın Su Baskını Gibi Temizliğe İhtiyaç Duyulan Durumlarda Profesyonel Ekibimiz.

İşyeri, Fabrika, Ev, Villa, Ofis, Gibi Konutlarınızı  Eski Haline Getirmek İçin Gerekli Yangın ve su baskını Temizliği Yapar.

Yangın Artığı Atılması Su Boşaltılması Gibi İşlemleri Uygular,Ve Tekrar Yaşanılacak Ve Çalışılacak Hale Getirir.