Günümüzde Zemin Temizliği oldukça farklılık ve uzmanlık gerektiren bir boyutta değerlendirilmedir. Zira zemin temizlik sektörü bu bağlamda inşaat sektörü ile beraber gelişime ve değişime uğramıştır.Firmamız zemin temizleme hizmetlerinde öncelikle zemin temizleme makineleri ve özel zemin temizlik kimyasalları kullanmaktadır.Sunmuş olduğumuz zemin temizliği hizmetlerimizde müşterilerimize sorunsuz ve kesin çözümler taahhüt etmekteyiz.Bununla beraber ekonomik ve kaliteli olmak da uzmanlığımızın diğer bir ayağını oluşturmaktadır.

HER TÜRLÜ ZEMİN TEMİZLİĞİ HİZMETİ İÇİN ÜCRETSİZ KEŞİF İSTEYEBİLİRSİNİZ. 0212 590 34 90 – 0216 657 07 56

Zemin temizlik firmaları arasında öncü firmalardan olan şirketimiz, bir çok kurumsal firmaya hizmet sunmanın haklı gururu ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.Tüm Marmara bölgesi başta olmak üzere geniş bir alanda hizmet sunabilecek alt yapı ve tecrübeli kadroları ile zemin temizlik hizmetlerinize talibiz…

Firmamızdan talep edebileceğiniz zemin temizleme hizmetlerimiz:

Endüstriyel beton zemin temizliği, Boyalı beton temizliği, Beton zemin toz temizliği, Lastik izi ve leke, kir, yağ kalıntıları temizliği, boya artıkları ve özel leke temizliği hizmetlerimiz sizler için kesin ve etkin çözümlerle sunulmaktadır.

Hizmet Alanlarımız; Fabrika zemin temizliği, depo zemin temizliği, gıda depo alanı zemin temizliği,  hastane ve sağlık tesisleri zemin temizliği, okul zemin temizliği, metro ve otopark zemin temizliği, epoksi zemin temizliği, pvc zemin temizliği, çini zemin temizliği v.b. tüm zeminlerin temizliği, bakımı ve parlatılması konularında destek talep edebilirsiniz.